TEKSTESHQIP

Xhezahir Elezi
Xhana Mori Xhana
Lyrics

Xhana mori xhana
te bukur tka nana
je si dielli n mengjes

xhana mori xhana
mos te paste nana
ti me le te jetoj pa shprese

ti e do nje tjeter bukurosh
ai eshte biond dhe sy kaltrosh
syt e kaltert t'dashurojne nuk dine
nuk e kane zjarrin e syve tzi

ref:
nuk ka moj xhana si djem zeshkana
ndasht per dashni ndasht per allti 2 her
lere ate sykaltrosh aman 2her
mere djalin bukurosh zeshkan.

perseritet edhe njehere

DËRGOI: