TEKSTESHQIP

Xhezahir Elezi (Xheza)
Këndon Bilbili
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këndon Bilbili" kënduar nga Xhezahir Elezi (Xheza).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.