Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhida Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
Xhida Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Alma Kryeziu

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Ada Hoxha

Jona

Tags: Xhida Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet