Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Xhim Presheva - E Prane S'te Kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/09/2013

2013-09-10T13:25:56

Video Produksioni:

Thumbz Up

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Prane S'te Kam" kënduar nga Xhim Presheva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhim Presheva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhim Presheva:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet