Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Xhino është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Xhino ka lindur ne Kosove dhe e ka filluar muziken qe ne moshe te hershme. Ben pjese ne grupin Double G. Më datë 4 Dhjetor 2015, Xhino publikon videoklipin "Se S'bone", në bashkëpunim me Sk3rdi. Më datë 20 Qershor 2016, Xhino publikon videoklipin "Black Diamond", në bashkëpunim me Enxhi Nasufi. Më datë 17 Korrik 2016, Skerdi publikon videoklipin "Domenikana", në bashkëpunim me Xhino. Më datë 29 Shtator 2016, Xhino publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Wirusi

Mr.Trimi

Liil Craizy

Eki

Ogi

Bita

Izi

Miril

Explicit

Monny


Tags: Xhino

Krijo Një Kartolinë