Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhirjana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Xhirjana Salillari
BIOGRAFIA: Xhirjana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2011, Xhirjana merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Fustani I Bardhë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbana Elezi

Anisa Smajlaj

Katrin

Ojsa

Fiona

Ola Xhauri

Angel (Alma)

Rina Ramadani

Adela Curra

Marigona Vitia

Tags: Xhirjana, Xhirjana Salillari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet