A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoana Xheneti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  24
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Xhoana Xheneti është një këngëtare e njohur. Xhoana Xheneti është një tjetër shqiptare e famshme në Amerikë, që merret me muzikë dhe modelim. Xhoana ka kohë që jeton në SHBA dhe kohë më parë ka çmendur edhe kroataët,duke u krahasuar si një nga femrat më seksi, bashkë edhe me një tjetër shqiptare-modelen Vildane Zeneli. Bukuroshja shqiptare është larguar nga shqipëria drejt Amerikës në moshën 10-vjeçare, së bashku me nënën dhe motrën. Ka realizuar disa projekte muzikore, ku ka punuar edhe s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Borjana Dokle

Stela Risto

Mimoza Gjikola (Mimi)

Valentina Dedvukaj Spaho

Emira Ademi

Jorida Zaimaj

Sidorela Kelmendi

Mimoza Selimi

Liliana Kanina

Mimoza Abedini


Tags: Xhoana Xheneti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019