A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhoi Kallaverja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28
  • Vendlindja:
  • Peshkopi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Xhoi Kallaverja është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. ENGLISH: Xharie Kallaverja's art name is Joi. She has started singing since was six years old. She has participated in youth concerts at cultural centers in Peshkopia with she was 14 When she was 15 years old in 2004 she took place in a competition called "Friday's fever" contucted by showman Adi Krasta and judge panel: Alfred Kacinari, Zerina Kuke, Zhani Ciko, Shpetim Saraci. This was a competition with faw stages happening arownd Albania's tow...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ela Muja

Olgera Lleshaj

Mimoza Shkodra

Gresa Behluli

Elona Leka

Albulena Ukaj

Egzona Dedaj

Xheraldina Berisha

Edlira Biba

Lili Gjidodaj


Tags: Xhoi Kallaverja, Xharie Kallaverja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019