Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhon Jesku - Je Ne Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  50

Shpirt
Ke te drejt te kam thyer
Fajin mbi krahe mbaj tani
ne vendin tend jo sisha kthyer
Te flas skam guxim
Une te bera te vuash
me urre sa te duash
Me fal ti me fal
Ste shikoj dot ne sy
kam gabuar me ty
me fal ti me fal

je ne mua
Je ne mua
para teje dorzohem
ne gjunje te betohem
ne bote nuk ka tjeter si ty

Je ne mua
je ne muaa
sdo te le un une te ikesh
dhe enderrat ti grisesh
jeten e dua me ty

Shpirt permbi ty solla boren
ti mos me ler ne acar
lerme te puth me jep ti doren
te jemi prape si me pare

une te bera te vuash me urre sa te duash
me fal me fal me fal
Ste shikoj dot ne sy
kam gabuar me ty
me fal me fal

je ne mua je ne mua
sdo te le un te ikesh
dhe endrrat ti grisesh
jeten e dua me ty


Ky tekst u dërgua nga xheni nokaXhon Jesku
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/10/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017


Xhon Jesku - Je Ne Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Ne Mua".
3. Video është e këngës "Je Ne Mua", por nuk këndohet nga Xhon Jesku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhon Jesku:


Komente 0