TEKSTESHQIP

Xhon Jesku
Je Ne Mua
Lyrics

Shpirt
Ke te drejt te kam thyer
Fajin mbi krahe mbaj tani
ne vendin tend jo sisha kthyer
Te flas skam guxim
Une te bera te vuash
me urre sa te duash
Me fal ti me fal
Ste shikoj dot ne sy
kam gabuar me ty
me fal ti me fal

je ne mua
Je ne mua
para teje dorzohem
ne gjunje te betohem
ne bote nuk ka tjeter si ty

Je ne mua
je ne muaa
sdo te le un une te ikesh
dhe enderrat ti grisesh
jeten e dua me ty

Shpirt permbi ty solla boren
ti mos me ler ne acar
lerme te puth me jep ti doren
te jemi prape si me pare

une te bera te vuash me urre sa te duash
me fal me fal me fal
Ste shikoj dot ne sy
kam gabuar me ty
me fal me fal

je ne mua je ne mua
sdo te le un te ikesh
dhe endrrat ti grisesh
jeten e dua me ty

DËRGOI: