A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhovana Jahja

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  53
  • Origin:
  • Shkoder 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 12
BIOGRAFIA: Xhovana Jahja is a writer. ESHTE NJE VAJZE SHUME E TALENTUAR DHE NDJEK SHKOLLEN FILLORE ME NOTA TE SHKELQYERA. ESHTE SHUME E TALENTUAR NE BALET, PO ASHTU ESHTE SHUME E SJELLSHME DHE ALTRUISTE. ENDRRA E SAJ ESHTE TE BEHET SHKRIMTARE....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Julijana Nika

Medina Fetai

Rina Hajrullahu

Eriona Kolica

Gresa Rudaku

Sara Ibrahimi

Eldona Rama

Yllka Kastrati

Bleona Brahaj

Vjollca Pasku


Tags: Xhovana Jahja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019