Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhovana Jahja

Xhovana Jahja
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  82

Xhovana Jahja është poete. ESHTE NJE VAJZE SHUME E TALENTUAR DHE NDJEK SHKOLLEN FILLORE ME NOTA TE SHKELQYERA. ESHTE SHUME E TALENTUAR NE BALET, PO ASHTU ESHTE SHUME E SJELLSHME DHE ALTRUISTE. ENDRRA E SAJ ESHTE TE BEHET SHKRIMTARE.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0