Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38
  • Emri i Vërtetë:
  • Xhuljeta Kuqi
BIOGRAFIA: Xhuli (Xhuljeta Kuqi) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2008, Xhuli (Xhuljeta Kuqi) merr pjesë në VFM 2008 me këngën "Mesnatë". Në Qershor 2008, Xhuli (Xhuljeta Kuqi) merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Lutjet E Mia". Në Korrik 2008, Xhuli (Xhuljeta Kuqi) merr pjesë në Çelësi Muzikor 2 me këngën "Digjem". Në Dhjetor 2008, Xhuli (Xhuljeta Kuqi) merr pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Digjem". Në vitin 2008, Xhuli publikon albumin "Mesnatë". Në Maj 2009, Xhuli (Xhuljeta Kuqi) ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMesnatë (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donjeta Krasniqi

Onanta Spahiu

Blerina Osaj

Kristine Elezaj

Kristela Gjoka

Kosovare Xhoni

Wendi Mancaku

Liridona Sinani (Dona)

Anisa Dervina

Jona Koleci

Tags: Xhuli, Xhuljeta Kuqi, Gerxhaliu, Kuqi, Zhulieta Kuqi, Xhulieta Kuqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet