Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhuli - Hajde Luj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Luj".
3. Video është e këngës "Hajde Luj", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuli - Hajde Luj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T11:58:09+00:00Merrja kenges hiq pa pushue,
hajde zemer, me lujt me mue,
nje valle te bukur , kosovare o hejjjjjjjjj
hiq pa ndal eee
Let bjer tupani, mos te ndalet defi
belin e holl'e luaj per qefi, luaj e luaj
luaj pa ndal o vetem per ty o mor djal

Ref: ooooo hajde luj karshi ,karshi e lire
oooo halde luj karshi ,karshi me mire
ooo hajde luj karshi, karshi o luj
nuk ka smuj, o hajde qu e luj,(2x) s'ka smuj s'ka smuj o hajde qu e me mua luj

Harroje oren, ske ku me shku e,
sonte zemer, te kam robrue
le te dridhet e gjithe Kosova o hejjjj
s'ka n'shpi shkova,
Let bjen tupani, mos t'ndalet defi,
belin e holle luaj per qefi
luaj e luaj luaj pa ndal o vetem per ty o mor djal,

Ref:.........


Ky tekst u dërgua nga Era
Më Shumë Këngë Nga Xhuli (Xhuljeta Kuqi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet