Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Xhuli - Lutjet E Mia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lutjet E Mia".
3. Video është e këngës "Lutjet E Mia", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuli - Lutjet E Mia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Polifest 2008

Komente

Asnjë Koment

17/05/2008

2008-05-17T02:54:13+00:00lutjet e mia sonte vetem qielli i degjo dikur thell ne mua u mbyll nje shpres sonte gjirin tend tjetra pushoj shpirti i vetmuar sonte po vdes. sonte kur sje me mua kenget rrahin puthjet tua dhe kujt i jape jet me buzene helmuar.Dita kur te pash nata kur te dhash mbeti e pa harruar per mua e mallkuar .Rf2 Nga dashurija e perveluar dhe prap do beja kte gabim nje shpirt ma fal nje shpirt ma more i perjetshmi dashnori per te netev pa gjum dhe ladhetimeve pa fund per hir te mallit bashke qe e shuajm me mir te heshtim se mjaft gabuam
lutjet e mia sonte vetem qielli i degjo dikur thell ne mua u mbyll nje shpres sonte gjirin tend tjetra pushoj shpirti i vetmuar sonte po vdes. sonte kur sje me mua kenget rrahin puthjet tua dhe kujt i jape jet me buzene helmuar.Dita kur te pash nata kur te dhash mbeti e pa harruar per mua e mallkuar .Rf2 Nga dashurija e perveluar dhe prap do beja kte gabim nje shpirt ma fal nje shpirt ma more i perjetshmi dashnori per te netev pa gjum dhe ladhetimeve pa fund per hir te mallit bashke qe e shuajm me mir te heshtim se mjaft gabuam


Ky tekst u dërgua nga  Kaltrina
Më Shumë Këngë Nga Xhuli (Xhuljeta Kuqi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet