Xhulia Rapaj
Xhulia Rapaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Vlorë
  • Jeton në
  • VlorëBiografia

BIOGRAFIA: Xhulia Rapaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore vlonjate. Më datë 10 Shtator 2023, Xhulia Rapaj publikon videoklipin "Ike Motër"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0