Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhulia Xhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Xhulia Xhima është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Xhulia Xhima & Soni Shalci marrin pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "E çuditshme". Në Mars 2014, Xhulia Xhima merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Melodia E Zemrës". Në Mars 2014, Xhulia Xhima merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "E Kujtoj Atë Takim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elvira Morina

Dea Sabriu

Egzona Kryeziu

Yllka Rexha

Albina Jakupi

Arta Grajqevci

Donika Zhushi

Lirika Krasniqi

Dhurata Haliti

Estela Nikoliqi

Tags: Xhulia Xhima, Xhulia Shima


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet