Xhuliana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Xhuliana është një këngëtare e njohur. Në Nëntor 2007, Xhuliana merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Dhe Sa Koh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Dajana Simoni

Gana (Ks)

Floriana Kastrati

Nevila Qesko

Nazife Demiri

Milex

Arba Mehmeti

Arbnora Hashani

Sevime Mustafa

Dorina Vinca


Tags: Xhuliana, Xhuliana Toci, Xhuli Toci

Krijo Një Kartolinë