Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuliana Toçi - Sonte O Shok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte O Shok".
3. Video është e këngës "Sonte O Shok", por nuk këndohet nga Xhuliana Toçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuliana Toçi - Sonte O Shok  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Këngë Popullore (Covers)"

Komente

Asnjë Koment

27/02/2020

2020-02-27T16:48:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte O Shok" kënduar nga Xhuliana Toçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhuliana Toçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sinan Vllasaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sonte o shok
ma ofroni gotën,
Se ajo më bëri
ta mallkoj gjithë botën.

Sonte mbushni gotat
deri në agim,
Dridhe vasho shtatin
veç për shpirtin tim.

E ti djalë me klarinet
ndezma këtë zemër të shkretë,
Oj gitarë ti mos pusho
sonte tjetrin ajo po e don.

Shokë më ndihmoni
ti haroj krejt hallet,
Le të bjerë tupani
edhe mos të ndalet.

Sonte ajo tjetrin
po e ledhaton,
E zemra ime e mjera
po qan e vajton.Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë