Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuliana Toçi - Haram Mos U Ban / O More Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram Mos U Ban / O More Bilbil".
3. Video është e këngës "Haram Mos U Ban / O More Bilbil", por nuk këndohet nga Xhuliana Toçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuliana Toçi - Haram Mos U Ban / O More Bilbil  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Këngë Popullore (Covers)"

Komente

Asnjë Koment

25/02/2020

2020-02-25T20:30:54+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Haram Mos U Ban / O More Bilbil" kënduar nga Xhuliana Toçi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Haram Mos U Ban / O More Bilbil".
Videoklipi nga Xhuliana Toçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë