Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuliana Toçi - Kallma Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren", por nuk këndohet nga Xhuliana Toçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuliana Toçi - Kallma Cigaren  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Këngë Popullore (Covers)"

Komente

Asnjë Koment

28/02/2020

2020-02-28T20:18:29+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Kallma Cigaren" kënduar nga Xhuliana Toçi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Kallma Cigaren".
Videoklipi nga Xhuliana Toçi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Avdyl Mziu - Kallma Cigaren

Kallma cigaren paja çka t’kallxoj
2x

Me ma idhnu nanen guhen ta shkurtoj
Prej merakut saj zemra po m’gufllon
2x

Un nanen tane nuk do ta idhnoj
2x

Do ti qes kafe, çajin me limon
Prej merakut saj zemra po m’gufllon
2x

Ramadan Krasniqi (Dani) - Kallma Cigaren

Kallma cigaren paj c'ka te kallzoj
Me ma idhnu nenen gjuhen ta shkurtoj
Prej merakut tand zemra po me gufon

Une nenen tende nuk do ta idhnoj
Do ti qes kafe caj me limon
Prej merakut tend zemra po me gufon

Aurora Qazimi - Kallma Cigaren

Kallma cigaren paj c'ka te kallzoj
Me ma idhnu nenen gjuhen ta shkurtoj
Prej merakut tand zemra po me gufon

Une nenen tende nuk do ta idhnoj
Do ti qes kafe caj me limon
Prej merakut tend zemra po me gufon

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë