Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuli & Bojken Lako - Besoj Ne Horizont
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besoj Ne Horizont".
3. Video është e këngës "Besoj Ne Horizont", por nuk këndohet nga Xhuli & Bojken Lako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuli & Bojken Lako - Besoj Ne Horizont  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Bojken Lako

Komente

Asnjë Koment

15/02/2010

2010-02-15T12:38:51+00:00Une dua te vrapoj
Mbi horizont te kaloj
Une do e gjej nje vend
Ku leket nuk kane me vlere
Nje bote te re mund ta ndertojme
Pa komplekse, pa para

Ref
Besoj ne horizont dhe vrapoj
Dua ta kaloj
Te gjithe mund te vrapojme
Kemi force
Te ndertojme nje bote
Me më shume horizont
Pa lakmi
Me shume dashuri
Te sjellim nje mundesi
Dashuri
Nje mendim te ri
Per gjithe planetin tone
Nuk duhet ta shkaterrojme
Ne kemi me shume force
Qe dhunen ta ndalojme

Muzika: Bojken Lako
Teksti: Bojken Lako

Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë