A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhulio Milloshi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
Xhulio Milloshi është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Sergi Disha

Marko Polo

Vasil Dede

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Faruk Banjska

Sokol Vulaj

Besim Bunjaku

Adis Ismaili

Astrit Halimi


Tags: Xhulio Milloshi, Xhumill, Xhumill Beats

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019