Xhylnaze Hoxha
Xhylnaze Hoxha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Xhylnaze Hoxha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 29 Prill 2019, Xhylnaze Hoxha publikon videoklipin "Pse Më Vjen E Rëndë Pranvera". Në vitin 2019, Xhylnaze Hoxha publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0