TEKSTESHQIP

Xhylnaze Hoxha
Merre Zemren Time
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Merre Zemren Time" kënduar nga Xhylnaze Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.