TEKSTESHQIP

Xili Berisha
Zemra Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Jem" kënduar nga Xili Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Gramos Emerllahu.