Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ximma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ximma është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Maj 2014, Ximma publikon videoklipin "Qa Perjetova". Më datë 16 Maj 2015, Ximma publikon videoklipin "Qa Perjetova 2". Më datë 1 Nëntor 2016, Ximma publikon videoklipin "Perjetimet", në bashkëpunim me Bs....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Big Bossidy

Scorpion

Double A

Rron KRZ

Biggi

Bidaki

F-Boogie

Gjyks

Tags: Ximma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet