Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xixëllonjat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Xixëllonjat është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2018, Xixëllonjat marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2018 me këngën "Kendoni Me Ne". Në Korrik 2018, Nina Rudi & Xixëllonjat marrin pjesë në Kosova Fest Kids 2018 me këngën "Kesulkuqja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Picirruket

Hakerat

Fantastico Band

Turgut Ozal College

Grupi I Femijeve Kromatika

Metila's MFE

Hepsy Junior

Grupi 3D

Thuthuruket

Boom Team

Tags: Xixëllonjat, Grupi Xixillonjat, Grupi Xixellonjat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet