XL Films
XL Films
XL Films
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


XL Films është video produksion i njohur. XL Films (XL PROVIDEO LUX) është themeluar në vitin 2003 nga Enon Turtulla, i cili ka një pasion të madh për fotografitë e dasmave. XL PROVIDEO LUX është një studio e cila oforn shërbimet foto-video, përkushtuar për të ndihmuar njerëzit duke ofruar foto me shërbime profesionale dhe video me marrëdhëniet e ngrohta me klientin - të gjitha në një çmim të arsyeshëm!

XlProvideolux janë nga Prizreni dhe kohëve të fundit kanë qenë shumë të kërkuar nga artistët e estradës tanë për realizimin e videoklipeve të tyre.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0