A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  29
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Xonn është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Dhjetor 2016, Xonn publikon videoklipin "Pse Ke Ik". Më datë 5 Maj 2017, Xonn publikon videoklipin "Je Feju". Më datë 15 Korrik 2017, Xonn publikon videoklipin "Oj Xhan", në bashkëpunim me Meli Sopa. Më datë 7 Prill 2018, Xonn publikon videoklipin "Urime Martesa". Më datë 8 Mars 2019, Xonn publikon videoklipin "Loti I Jetimit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lila

Albozz

Gansito

IllMill

Enis (Last King's)

Arti Durmishi

Dringo

Mc Vani

Terror A.K.A Shkupi

Wolfman


Tags: Xonn, Egzon Arifi

Xonn në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019