TEKSTESHQIP

EZO
Amor
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amor" kënduar nga EZO.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një atmosferë të shtuar, materiali muzikor paraqitet tek publiku i plotësuar me shije edhe me videoklip muzikor, produksioni i të cilit është punuar nga Four Infinit Production. Videoklipi u publikua me datë 7 Shtator 2019. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari.