A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: EZO është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Janar 2017, Xony publikon videoklipin "Pa Fund". Më datë 27 Maj 2017, Xony publikon videoklipin "I Njejt". Më datë 1 Dhjetor 2017, ZON publikon videoklipin "Senorita". Muzika e këngës u punua nga Milot Hasangjekaj, teksti u shkrua nga Arday, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Më datë 23 Shkurt 2018, ZON publikon videoklipin "Nike". Teksti u shkrua nga Arday. Më datë 7 Shtator 2019, EZO publikon videoklipin "Amor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Krasniqi

Egland

Ernis Çili

Sajmir Çili

Xhustino Hasani

Andi Stafuka

Denny

Met (Muhamed Brahimi)

Verim Zendeli

Papush Sadiku


Tags: Xony, Zon, Egzon Perdeda, Cen7O, Cenzo, Ezo, Xonny

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019