A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Black Fish Entertainment

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Black Fish Entertainment is a very famous recording studio, video production and label. Black Fish Entertainment ( dikur Gramafon Entertainment ) , eshte ndermarrje qe punon ne shume segmente te industrise kreative. E ndertuar konform perllogaritjeve te nevojes se tregut, mundeson jetesimin e ideve kreative profesionale sikurse dhe shperndarjen e tyre efektive pas realizimit. Ne Black Fish Entertainment ka artiste qe menaxhohen, antare tjere qe punojne ne prodhim dhe te tjere te angazhuar ne sferen e publikimit dhe distributimit. Ne...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Music Videos

Loading... Please wait
See More

This Label's Members :: Black Fish Entertainment:

Genc Prelvukaj

Blake

Milot Hasangjekaj

Arday

Fajt

Bergin Demaj

ZON (Xony)

Etritt


Tags: Black Fish Entertainment

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019