A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fajt është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ne fillim njhiej si G-Fighter. Si Fajt hyri ne skenen shqiptare kohey e fundit, ne bashkpunim me Etnon dhe Tringen. Po sjell vazhdimisht edhe kenge solo, te cilat po pelqehen mjaft dhe sot Fajt ka perkrahje te madhe nga reperet e tjere shqiptare. Më datë 14 Korrik 2009, Ekrem Gj publikojnë videoklipin "Ta Hekim Flamën", në bashkëpunim me G-Fighter & Japan. Më datë 10 Tetor 2010, G-Fighter publikon videoklipin "Normal", në bashkëpunim me Dr....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mistiku

Kauzza

Ex Wolf

Big Night

Matolale

AroGanti

Arbër Kurtaj

Escobars

Tuli Goa

Liberian Selimi


Tags: Fajt, G-Fighter, G Fighter, Fajter, G-Faiter

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019