Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blake

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  185
  • Emri i Vërtetë:
  • Armir Mehmeti
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Blake është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Blake, emri i vërtetë i të cilit është Armir Mehmeti, ka nisur të merret me muzikë që në moshën 18-vjeçare, duke zgjedhur zhanrin muzikor “Hip-Hop”. Këngët e tij të para profesionale kanë qënë “MVP”, “Real” dhe “Kceni”. Në vitin 2017-të u bë pjesë e labelit “Blackfish Ent.”, ku publikoi dy bashkëpunime “Hold up” me Eni Kocin dhe “Hello” me Genc Prelvukaj. Më pas ai ka publikuar edhe dy projekte “solo “Gasoline” dhe “Per pak”. Më datë 5 Tetor 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (16)

20
13
5
10
6
6
3
2
0
8
0
0
0
6
7
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

I2rejt

Ex Wolf

Mistiku

Kia

Krijel Flexy

3 Treshi

Narly

Buta

Explicit

Devqa

Tags: Blake, Blejk, Bllejk, Armir Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet