Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Milot Hasangjekaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
BIOGRAFIA: Milot Hasangjekaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Miloti eshte reper i njohur tashme, e kjo fale punes qe bente me heret si ETNON. Emri tij eshte Milot Hasangjekaj jeton ne Prishtine dhe punon ne studion "Blackfish" te kolegut te tij njeheresh dhe ish-antarin e grupit Etnon, Genc Prelvukaj. Ai gjithmone ka bashkpunuar me Gencin si grup, dhe jemi mesuasr qe dyshen ta shohim gjithmone bashke. Miloti si vogel ka studiuar muziken, dhe tani disa gjera lidhur me kete profesion mund ti bej dhe vete. e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Etnon

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Barooti

Don Pizhi

Real 1

Big Wolf

Memli Krasniqi

Agon Amiga

Mc Qoppa

Lumi B

Xhero

Mr.Safet


Tags: Milot Hasangjekaj, Etnon, Miltot, Bigem

Milot Hasangjekaj në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet