Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bergin Demaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Bergin Demaj është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Vedat Lushtaku

Faton Dolaku

Albatros Rexhaj

Izet Rraci

Mehdi Mengjiqi

Fadil Topalli

Besim Bunjaku

Ilir Bajri

Faruk Banjska

Efraim Kastrati


Tags: Bergin Demaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet