A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xum Allushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Xum Allushi është një këngëtar. Më datë 25 Tetor 2017, Xum Allushi & Sajmir Misku publikojnë videoklipin "Pa Ngjyre". Teksti u shkrua nga Xum Allushi. Videoklipi u prodhua nga Max Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Double D

Mr. Babushi

Marin Jancu

G.M.C.D

Snero

Sazan Mecani

Fatmir Ademi

Rbs


Tags: Xum Allushi

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019