Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
 • Emri i Vërtetë:
 • Naim Bunjaku
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 52 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Xuxi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe jazz. Një njeri me plot energji, dinamik, me një zë tepër të veçantë që përçon emocione tek adhuruesit, është ky Naim Bunjaku i njohur në estradën muzikore si Xuxi. Xuxi futet në atë plejadë të këngëtarëve që kanë çfarë të ofrojnë dhe dinë si të ta japin atë. Ai veçohet me origjinalitetin e vet si nga vokali ashtu edhe nga stili i të kënduarit të muzikës. Hapat e parë në botën e muzikës Xuxi i bëri qysh në fëmijëri. Talentin e tij e zbulon Bujar Hundoz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥Eja Me Merr

★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leka

Fatmir Miroci

Riza Selimi

Morris

BB Poqi

Afrim Muçiqi

Agim Gerguri

Shkumbin Kryeziu

Xheki

Ismet Bexheti

Tags: Xuxi, Naim Bunjaku


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet