A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • X
  • Xuxi
  • Funky Ty Te Zevendeson

Official Video

Xuxi - Funky Ty Te Zevendeson


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2005

2005-06-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Eja Me Merr"

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Funky Ty Te Zevendeson" kënduar nga Xuxi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xuxi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019