Ya Nina
Ya Nina

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ya Nina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Prill 2022, Ya Nina publikon videoklipin "Neser". Kënga është kompozuar nga Cricket. Produksioni audio u realizua nga Cricket. Më datë 7 Tetor 2022, Ya Nina publikon videoklipin "A Po Don / Kiss Kiss". Orkestrimi i këngës vjen i realizuar në bashkëpunim nga Cricket & DorantBeats. Produksioni audio u realizua nga Cricket. Më datë 4 Nëntor 2022, Ya Nina publikon videoklipin "Merri". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Cricket...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0