Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

YB Vini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Ervin Tota
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: YB Vini është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ervin Tota me nickname-in YB (Young Boy) Vini eshte nje djal me origjine nga Kuksi por ka lindur dhe jetuar ne Tirane. Qe ne moshe te vogel eshte rritur me muziken hip-hop duke degjuar disa nga Rap artistet e asaj kohe. Ne moshen 13 vjecare ai provoi per here te pare te shkruaje tekstet e tij, ku edhe sot shum tekste te tij jan neper bankat e shkolles. Ne moshe pak me te rritur ai u njoh edhe me muziken Hip-Hop/Trap te Amerikes (muzika me trend e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ergi Zejnuni

Montano

Enemy

Lekssi

Alby

Mary X

Aldo Musaku

Shonak

O.D

Flory


Tags: Yb Vini, Ervin Tota

YB Vini në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet