A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Years And Years

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Years And Years është një grup këngëtarësh i huaj i njohur. Years & Years are a British electronica trio founded in London. The group consists of frontman and keyboardist Olly Alexander, bassist Mikey Goldsworthy and synth player Emre Turkmen. Years & Years' music has been described as electropop, mixing R&B and '90s house elements, with Flying Lotus, Diplo, Radiohead and Jai Paul being their core influences. The band formed in 2010, after Goldsworthy moved to London from Australia and met Turkmen onli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Coral

Veronicas

Bolahenk

Hypnogaja

Sniper

Elegeion

Upa Dance

Angels Mx

Grup 84

Tmnt


Tags: Years And Years

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019