Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yetmir Hella

Tags: Yetmir, Yetmir Hella, Yetmir Sejdiu

Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Yetmir Hella është një këngëtar jo shumë i njohur. Yetmir Sejdiu (Yetmir Hella) jeton n`Francë për momentit, por eshte reper i Ferizajit! Me rap mirrët prej qe u dal n`Francë dhe kengen e pare e ka bere ne vitin 2003 ne gjuhën franceze. Ai kreu shkollën fillore në Ferizaj. Në moshën 10 vjeçare emigroi në Francë me familjen e tij për të siguruar një jete më të mirë. Githçka nisi aty dhe Yetmiri filloi te hidhte hapat e parë ne Rap në rrugët e Francës me miqtë e tij. Këngët e para u regjistruar në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017