Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yetmir Hella - Non Stop (Feat. Iblis)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Yetmir Hella:

Kush o qiky reperi me autotune qe po knojka
fllowin tdobt e paska edhe zoni nuk pi shkojka
hella motherfucker kallzomni who is next
si na sun boheni kurr mos ju bohet komplex
Lokk my swag man homie rrini krejt relax
djali yt ka fllow,tkom .i pa durerx
one love for my G's fuck u for mu haters
rolling like a boss,money money maker
Haa mirsevin nrap game
yetmir mo fucka majen men qet nick name
BOSS muni mi pas veq cigaret
young money boy,qu quli dritaret
STOP un jom MR.Hella
nale beatin ngom znin bitch acapella si me kon prej ushtris
Vodka kallashnikov dajt i kom prej rusis


Ky tekst u dërgua nga  qlirche

Yetmir Hella - Non Stop
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Non Stop".
3. Video është e këngës "Non Stop", por nuk këndohet nga Yetmir Hella.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yetmir Hella:


Komente 0