Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yetmir Hella - Ak47 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nëse don mem rre , man ta qoj vizën
ya, i'm back , ti repit ja lyp izën
Rack city bitch ah , rack city bitch ah
s'muni mu kon thug life
ju jeni thug snitch a
telin black berry
dhipin Katy Perry
juv njeki napër oborr , si mu kon Tomy & Jerry
yah , midis katunit o kat dokët vetja n'ghetto
s'ki problem me polici, po ki problem me euro
aah hajde bonu Hero
i'm a motherfucking Hella.


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo

Yetmir Hella - Ak47
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ak47".
3. Video është e këngës "Ak47", por nuk këndohet nga Yetmir Hella.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yetmir Hella:


Komente 0