Yjet E Panjohur

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  47
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Yjet E Panjohur është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi eshte formuar ne vitin 1994, nga ROni dhe Mari por ne pamundesine e kushteve te kohes ku muzika e Kultura Hip-Hop dhe R’nB ishte e panjohur ne Shqiperi, grupi prezantohet perpara publikut 5 vjet me vone me kengen “Trishtimi”. Ata kane bashkepunuar me kengetare te rinj, miq te tyre e zera te njohur per publikun. Ne cdo kenge ka zera dhe artiste te ndryshem te panjohur, ndersa lideri i grupit Roni, eshte nje tekstshkrues i zoti, pasi ai ka ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

2die4

Zinxhirt

Eki-Nox

ETB 57

E7

2 Perqind

Felon Records

E'7

A.D.X

Infinit Records


Tags: Yjet E Panjohur, Yjet E Pa Njohur, Yje Të Panjohur, Yje Te Panjohur

Yjet E Panjohur në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë