Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber

Tags: Ylber

Vendlindja: Lipjan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Ylber është një këngëtar jo shumë i njohur. Une jom Ylber kan lindur ne Lipjan ne vitin 1994. Kam kryer shkollen fillore tani jam te mesmen ne Gjimnazin Ulpian ne Lipjan. Pretendoj qe do te behem kengetar i sukseshem....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017