Ylber Ajrizaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Ylber Ajrizaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Këngëtari Ylber Ajrizaj, tashmë është i njohur për atmosferën e gjallë që krijon. Ai, gjithashtu është produktiv në prezantimin e këngëve dhe videoklipeve të reja. Ai e pershkruan veten si njeri i thjesht dhe romantik. Ka hobi futbollin, ndersa muziken e ka shume pasion. Gjithmone i ftuar ne shume ahengje dhe dasma si ne Kosove ashtu edhe ne Zvicer. Kenga e tij e pare qe e beri te njohur ishe "Ti je e vecant", por Ylberi nuk ndaloi asnjehere d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nerim Berisha

Alban Shehu

Brahim Qetaj

Berat Demiri

Bahri Kamerolli

Afrim Idrizi

Pleurat Lajçi

Burim Mehmeti

Ismet Maqkaj

Fatmir Hoxha


Tags: Ylber Ajrizaj

Krijo Një Kartolinë