A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Alidemi

Tags: Ylber Alidemi

Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: ♎ Peshorja  
Ylber Alidemi është një këngëtar jo shumë i njohur. Ylber Alidemi jeton ne Austri se bashku me familjen e tij. Mirret me muzik hip hop dhe ai don te vazhdoj me kete lloj te muzikes dhe prentendon qe te beje emer ne kete muzike....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018